Kontaktai

LIETUVOS KULTŪROS TYRIMŲ INSTITUTAS
Įmonės kodas 111961791
Saltoniškių g. 58, LT-08105
Tel./faks. (8~5) 275 1898, el. paštas: LKTI@LKTI.LT

ADMINISTRACIJA (8~5) 275 1898
Jolanta Širkaite Direktorė Jolanta.Sirkaite@LKTI.LT
(8~5) 275 2455, (8~620) 87776
Rasius Makselis Direktorės pavaduotojas Rasius.Makselis@LKTI.LT
(8~656)  77659
Sandra Kuliešienė Mokslinė sekretorė
LKTI@LKTI.LT
Sandra.Kuliesiene@LKTI.LT
(8~5) 275 1898
Almira Čepaitienė Sekretorė - referentė
LKTI@LKTI.LT
Almira.Cepaitiene@LKTI.LT
(8~5) 275 1898
Gitana Latvienė Vyr. buhalterė Gitana.Latviene@LKTI.LT
(8~5) 272 3608
Irena Palesik Buhalterė Irena.Palesik@LKTI.LT
(8~5) 272 3608
Dalia Eugenija Dirgėlienė Personalo vadovė Dalia.Dirgeliene@LKTI.LT
(8~5) 275 2857
Jan Latvis Ūkio tvarkytojas Jan.Latvis@LKTI.LT
(8~698) 75 280
BALTŲ IR LIETUVOS KULTŪROS ISTORIJOS SKYRIUS (8~5) 275 8662
Romualdas Juzefovičius Skyriaus vedėjas, vyresn. m. d. Romualdas.Juzefovicius@LKTI.LT
Henryka Ilgievič Vyresn. m. d. Henryka.Ilgievic@LKTI.LT
     
Margarita Matulytė Vyresn. m. d. Margarita.Matulyte@LKTI.LT
Violeta Davoliūtė-Opgenorth Vyresn. m. d. Violeta.Davoliute@LKTI.LT
Elvyra Usačiovaitė Vyresn. m. d. Elvyra.Usaciovaite@LKTI.LT
Rolandas Kregždys Mokslo d. Rolandas.Kregzdys@LKTI.LT
Mangirdas Bumblauskas Jaunesn. m. d Mangirdas.Bumblauskas@LKTI.LT
DAILĖS ISTORIJOS IR VIZUALIOSIOS KULTŪROS SKYRIUS (8~5) 272 3608
Laima Surgailienė (Laučkaitė) Skyriaus vedėjas, vyriaus. m. d. Laima.Lauckaite@LKTI.LT
Giedrė Jankevičiūtė Vyriaus. m. d. Giedre.Jankeviciute@LKTI.LT
Erika Grigoravičienė Vyresn. m. d. Erika.Grigoraviciene@LKTI.LT
Aistė Lugovojienė (Paliušytė) Vyresn. m. d. Aiste.Lugovojiene@LKTI.LT
Jolita Mulevičiūtė Vyresn. m. d. Jolita.Muleviciute@LKTI.LT
Lijana Natalevičienė Vyresn. m. d. Lijana.Nataleviciene@LKTI.LT
Mindaugas Paknys Vyriaus. m. d. Mindaugas.Paknys@LKTI.LT
Jolanta Širkaitė Vyresn. m. d. Jolanta.Sirkaite@LKTI.LT
Lina Balaišytė Mokslo d., laborantė Lina.Balaisyte@LKTI.LT
Auksė Kaladžinskaitė Mokslo d. Aukse.Kaladzinskaite@LKTI.LT
SAKRALINIO MENO PAVELDO SKYRIUS (8~5) 275 8662
Dalia Vasiliūnienė Skyr. vedėja, vyresn. m. d. Dalia.Vasiliuniene@LKTI.LT
Aleksandra Aleksandravičiūtė Vyriaus. m. d. Aleksandra.Aleksandraviciute@LKTI.LT
Asta Giniūnienė Vyresn. m. d. Asta.Giniuniene@LKTI.LT
Skirmantė Žeimienė Vyresn. m. d. Skirmante.Zeimiene@LKTI.LT
Regimanta Stankevičienė Mokslo. d. Regimanta.Stankeviciene@LKTI.LT
Gabija Surdokaitė - Vitienė Mokslo. d. Gabija.Surdokaite@LKTI.LT
Teresė Jurkuvienė Jaunesn. m. d. Terese.Jurkuviene@LKTI.LT
Gražina Marija Martinaitienė Mokslo. d., emeritė  
Lijana Birškytė-Klimienė doktorantė  
MUZIKOS IR TEATRO ISTORIJOS SKYRIUS  (8~5) 275 5912
Rasa Vasinauskaitė Skyr. vedėja, vyresn. m. d. Rasa.Vasinauskaite@LKTI.LT
Vyda Bakutytė-Jauniškienė  Vyriaus. m. d. Vyda.Bakutyte@LKTI.LT
Inga Jankauskienė Vyresn. m. d. Inga.Jankauskiene@LKTI.LT
Helmutas Šabasevičius Vyresn. m. d., laborantas Helmutas.Sabasevicius@LKTI.LT
Laima Budzinauskienė Mokslo. d. Laima.Budzinauskiene@LKTI.LT
Šarūnė Trinkūnaitė Mokslo. d. Sarune.Trinkunaite@LKTI.LT
Jūratė Landsbergytė - Becher Jaunesn. m. d. Jurate.Landsbergyte@LKTI.LT
ŠIUOLAIKINĖS LIETUVOS KULTŪROS SKYRIUS (8~5) 272 3608
Rita Repšienė Skyr. vedėja, mokslo d. Rita.Repsiene@LKTI.LT
Stanislovas Juknevičius Vyresn. m. d. Stanislovas.Juknevicius@LKTI.LT
Skaidra Trilupaitytė Vyresn. m. d. Skaidra.Trilupaityte@LKTI.LT
Aida Savicka Mokslo d. Aida.Savicka@LKTI.LT
Aurelija Mykolaitytė Mokslo d.  
KOMPARATYVISTINIŲ KULTŪROS TYRIMŲ SKYRIUS (8~5) 275 5912
Antanas Andrijauskas Skyr. vedėjas, vyriaus.  m. d. Antanas.Andrijauskas@LKTI.LT
Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė Vyresn. m. d. Zilvine.Filipaviciene@LKTI.LT
Stanislavas Mostauskis Vyresn. m. d. Stanislavas.Mostauskis@LKTI.LT
Loreta Poškaitė Vyresn. m. d. Loreta.Poskaite@LKTI.LT
Vytautas Rubavičius Vyresn. m. d. Vytautas.Rubavicius@LKTI.LT
Aivaras Stepukonis Vyresn. m. d. Aivaras.Stepukonis@LKTI.LT
Odeta Žukauskienė Vyresn. m. d. Odeta.Zukauskiene@LKTI.LT
Leonida Gaidauskienė Mokslo d. Leonida.Gaidauskiene@LKTI.LT
Rasius Makselis Mokslo d. Rasius.Makselis@LKTI.LT
Salomėja Jastrumskytė Jaunesn. m. d Salomeja.Jastrumskyte@LKTI.LT
Karolina Kaniušėnaitė Laborantė Karolina.Kaniusenaite@LKTI.LT
LIETUVOS FILOSOFIJOS ISTORIJOS SKYRIUS (8~5) 275 2857
Dalius Viliūnas Skyr. vedėjas vyresn. m. d. Dalius.Viliunas@LKTI.LT
Gintaras Kabelka Mokslo. d. Gintaras.Kabelka@LKTI.LT
Rūta Marija Vabalaitė Mokslo. d. Ruta.Vabalaite@LKTI.LT
Pillė Veljataga Mokslo. d. Pille.Veljataga@LKTI.LT
Vygandas Aleksandravičius Jaunesn. m. d Vygandas.Aleksandravicius@LKTI.LT
ŠIUOLAIKINĖS FILOSOFIJOS SKYRIUS (8~5) 275 5912
Naglis Kardelis Skyr. vedėjas vyresn. m. d. Naglis.Kardelis@LKTI.LT
Arūnas Sverdiolas Vyriaus. m. d. Arunas.Sverdiolas@LKTI.LT
Audronė Žukauskaitė Vyriaus. m. d. Audrone.Zukauskaite@LKTI.LT
Algirdas Degutis Vyresn. m. d. Algirdas.Degutis@LKTI.LT
Nijolė Keršytė Vyresn. m. d. Nijole.Kersyte@LKTI.LT
Andrejus Konickis Vyresn. m. d. Andrejus.Konickis@LKTI.LT
Basia Nikiforova Vyresn. m. d. Basia.Nikiforova@LKTI.LT
Kęstutis Šapoka Vyresn. m. d Kestutis.Sapoka@LKTI.LT
Danutė Bacevičiūtė Mokslo d. Danute.Baceviciute@LKTI.LT
Alvydas Noreika Mokslo d. Alvydas.Noreika@LKTI.LT
Laima Zinkutė Laborantė Laima.Zinkute@LKTI.LT
LEIDYBOS SKYRIUS (8~5) 275 2857
Adomas Matuliauskas Skyriaus vadovas Adomas.Matuliauskas@LKTI.LT
Daiva Mikalainytė Maketuotoja Daiva.Mikalainyte@LKTI.LT
Skaistė Ašmenavičiūtė Dailininkė - maketuotoja Skaiste.Asmenaviciute@LKTI.LT
Margarita Dautartienė Redaktorė Margarita.Dautartiene@LKTI.LT
Paulė Mikelinskaitė Bibliotekininkė Paule.Mikelinskaite@LKTI.LT
Egidijus Miltakis Pardavimų vadybininkas Egidijus.Miltakis@LKTI.LT